Ricoh MP402 A4 Bardhe e Zi

11 People watching this product now!
  • Pick up në magazinë

Merr artikullin sot.

Falas

  • Dërgesë me Postë

Korrieri do të dërgojë porosinë në adresën e specifikuar.

24 orë

300 Lekë

  • Garanci 12 muaj
  • Kthim brënda 7 ditëve

Pershkrimi

Ricoh MP 402

Printer A4 - Bardhe e Zi

Ricoh MP 402 është një printer multifunksional me performancë të lartë dhe cilësi të shkëlqyer të printimit. Me shpejtësi të lartë dhe një gamë të gjerë të funksioneve, është zgjedhja e përsosur për ambientet e zyrës dhe biznesit.

Specifikimet

Overview

Brand

Color