Ricoh MP C307 – A4 Color

18 People watching this product now!
  • Pick up në magazinë

Merr artikullin sot.

Falas

  • Dërgesë me Postë

Korrieri do të dërgojë porosinë në adresën e specifikuar.

24 orë

300 Lekë

  • Garanci 12 muaj
  • Kthim brënda 7 ditëve

Pershkrimi

Ricoh MP C307

Printer A4 - Color

Ricoh MP C307 siguron një zgjidhje të përshtatshme për përmirësimin e produktivitetit dhe për të plotësuar kërkesat e printimit në zyrë.

Specifikimet

Overview

Brand

Color