Ricoh MP 3055 – A3/A4 Bardhe e Zi

19 People watching this product now!
  • Pick up në magazinë

Merr artikullin sot.

Falas

  • Dërgesë me Postë

Korrieri do të dërgojë porosinë në adresën e specifikuar.

24 orë

300 Lekë

  • Garanci 12 muaj
  • Kthim brënda 7 ditëve

Pershkrimi

Ricoh MP 3055

Printer A3/A4 Bardhe e Zi

Fuqia e printimit në gishtërinj tuaj, e pajisur me performancë të lartë dhe një dizajn të përsosur për të përmbushur kërkesat e printimit të zyrës me lehtësi dhe besueshmëri.

Specifikimet

Overview

Brand

Color