Ricoh MP 2555 – A3/A4 Bardhe e Zi

15 People watching this product now!
  • Pick up në magazinë

Merr artikullin sot.

Falas

  • Dërgesë me Postë

Korrieri do të dërgojë porosinë në adresën e specifikuar.

24 orë

300 Lekë

  • Garanci 12 muaj
  • Kthim brënda 7 ditëve

Pershkrimi

Ricoh MP 2555

Printer A3/A4 Bardhe e Zi

Ricoh MP 2555: Shpejtësi, qëndrueshmëri dhe cilësi të lartë të shtypjes, të kombinuara në një paketë të vlefshme.

Specifikimet

Overview

Brand

Color