Laptop HP ELITEBOOK 830 G5

HP Elitebook 830 G5 është një laptop i shkëlqyer për punën në zyrë ose në udhëtim. Me procesor Intel Core i5-8365U, 8 GB RAM dhe SSD 256 GB, ofron performancë të shpejtë dhe hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur të dhënat. Ekran 13″ dhe dizajni i qëndrueshëm e bëjnë një zgjedhje të shkëlqyer për përdorim të përditshëm.

SKU: N/A

This product is currently out of stock and unavailable.

11 People watching this product now!
  • Pick up në magazinë

Merr artikullin sot.

Falas

  • Dërgesë me Postë

Korrieri do të dërgojë porosinë në adresën e specifikuar.

24 orë

300 Lekë

  • Garanci 12 muaj
  • Kthim brënda 7 ditëve

Përshkri

Brand: HP
Product Line: Elitebook
Model: 830 G5
CPU: Intel Core i5-8365U (8th Gen) / 1.60 GHz
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size : 13 inch
Cante Dhurate

Specifikime

Parametrat

Brand

HP

CPU

Intel Core i5-8365U (8th Gen) / 1.60 GHz

RAM

8 GB

SSD

256 GB

Size

13"

Display

Size

13"

Video Card

Brand

HP

CPU

Intel Core i5-8365U (8th Gen) / 1.60 GHz

RAM

8 GB

SSD

256 GB

Size

13"

Features

Brand

HP

CPU

Intel Core i5-8365U (8th Gen) / 1.60 GHz

RAM

8 GB

SSD

256 GB

Size

13"

General

Brand

HP

CPU

Intel Core i5-8365U (8th Gen) / 1.60 GHz

RAM

8 GB

SSD

256 GB

Size

13"