HP M404 – A4 Bardhe e Zi

11 People watching this product now!
  • Pick up në magazinë

Merr artikullin sot.

Falas

  • Dërgesë me Postë

Korrieri do të dërgojë porosinë në adresën e specifikuar.

24 orë

300 Lekë

  • Garanci 12 muaj
  • Kthim brënda 7 ditëve

Pershkrimi

HP LaserJet Pro M404dn

Printer A4 - Bardhe e Zi

Ky printer ofron një shpejtësi të lartë shtypjeje dhe tonerë të jetës së gjatë, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për ambiente të frytshme punë. Me një dizajn kompakt dhe një ndërfaqe të përdoruesit të thjeshtë, HP LaserJet Pro M404dn siguron një përvojë të lehtë dhe efikase të përdorimit në zyrën tuaj.

Specifikimet

Overview

Brand

Color