Shijoni çdo detaj me monitorët tanë të lartë rezolutës dhe performancës të lartë. Nga ekranet e mahnitshme 4K deri te ekranet ultra-gjerë, ne kemi zgjedhjen e duhur për të përmbushur nevojat tuaja.

Feel the colors as they really are

Keyboards

Logitech

0 days 00 hr 00 min 00 sc

Monitor & Pajisje Hyrëse

Monitor

Acer ProDesigner PE320QK

In stock

750 
SKU: 2144207
Brand

Color

AOC CU34G2X/BK

In stock

550 
SKU: 2324624
Brand

Color

AOC Q24P2Q

In stock

280 
SKU: 214005
Brand

Color

AOC U32U1

In stock

999 
SKU: 2144203
Brand

Color

Pajisje Hyrëse

Alogic Ultra Mini USB

In stock

50 
SKU: 397707
Brand

Color

Patriot Viper V380 Gaming Headset

In stock

20 
Weight 00,4 kg
Dimensions 3,94 × 2,74 × 0,28 cm