Zgjidhja optimale per te gjithe nxenesit e studentet
🤩Ne ju sjellim produktet qe ju deshironi
➡️Brand : Fujitsu
➡️Product Line : Fujitsu LIFEBOOK
➡️Model : E752
➡️Ram : 4 Gb
➡️HDD : 320 GB
➡️CPU : Intel(R) Core(TM) i5-3320M CPU @ 2.60GHz
➡️Color Support : 16 million colors
➡️Diagonal Size : 15.6″ 1366 x 768 (HD)
➡️Sound : Stereo speakers, stereo microphone
➡️Graphics Processor : Intel HD Graphics 4000

💥LIFEBOOK E752 ishte projektuar për t’i bërë ballë abuzimeve përdorim ditor – një veçori që ka kontribuar në mbajtjen e fletore LIFEBOOK quajtur disa nga më të besueshme në industri.Ekranin prej 15.6 inç dhe ndërfaqet e dobishme ju ofrojnë komoditet të zgjeruar. Gjerësia modulare ju lejon të shtoni memorie shtesë ose një bateri të dytë për të rritur fleksibilitetin tuaj. Për më tepër, veçoritë e përparuara të sigurisë mbrojnë të dhënat tuaja të vlefshme të kompanisë.