Oferta

Dell OptiPlex 3010

July 21, 2018 Oferta

Brand – Dell Product Line  -Dell OptiPlex Model  – 3010 Processor Number –  I3-3220 Type  – 3rd Gen Core i3 Product Form Factor  – Small form factor Ram – 4 GB Hard Drive  – 250 GB Recommended Use  -corporate business, small business Drive Type  – DVD-Writer Data Link Protocol – Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Ethernet […]

Brand : Dell Product name: Latitude E6520 (Core i5 2540M) Processor type: Intel Core i5 2540M Ram: 4 GB  Hard disk: 320 GB Scherm diagonaal: 15.6 inch Resolution : 1600×900 GPU type: Intel HD Graphics

Dell Latitude E7240 Procesor: Intel i5-gjenerata e katërt, RAM:  4 dhe 8 GB (dy versione) Storage: SSD 128/256 GB (dy versione) Screen: 12.5 inch

Printer Black & White Ricoh Aficio SP 4310N – Printer Bardh e zi – 36 faqe A4/pm – Automatik dhe Manual Duplex (Kalim automatim dhe manual të Fletëve në dy anët ). -Lidhje në Rrjet (RJ45) dhe USB SP_4310N Për më shumë informacion teknik shiko linkun : SP_4310N

Printer Multifunksional Ricoh Aficio MP C305 spf (250 Euro) Printer Multifunksional Color Ricoh Aficio MP C305 spf – Printer me ngjyra – 30 faqe A4/pm – Skaner me resolution 600/1200dpi -Fotokopje me ADP (Kalim automatim te Fleteve). -Lidhje ne Rjet (RJ45) dhe USB

HP 600 G1 Middle Tower -Procesori: Dual Core Gjenerata 4-rt 3220 -RAM: 4 GByte -HDD: 500 GigaByte – Çmimi: 100 Euro Ju mirëpresim me produktet më cilësore dhe çmimet më konkuruese në treg.